Size bir telefon kadar yakınız
0850 303 20 71 (Dahili 7)
0212 437 17 15
Dil Seçin
tr

YETMEDİ Mİ ARTIK BU YOZLAŞMA?

03.11.2018
YETMEDİ Mİ ARTIK BU YOZLAŞMA?

                YETMEDİ Mİ ARTIK BU YOZLAŞMA?

                Yetmedi mi çocuklarınızın ruhlarını emperyalistlerin hayali olan çizgi romanlarıyla daralttığınız?

Her şeye fazla fazla para harcayan bir milletiz ve tüketmeyi fazlasıyla seviyoruz! Bir dijital baskıyla istediğiniz bir Müslüman kahramanı, bilim adamını yaptırmak çok mu zor? (Bu kadar zahmete girmek, hiç kıyamadığınız çocuklarınız için zahmet sayılmasa da…)

Ki hiçbir meşkaleye girmeden de en azından sahte kahramanlarla süslenmiş araçlar yerine düz {desensiz vs} çantalar vb.leri alsanız ne olur?

Sahi, çocuklarınızı olmayan sahte kahramanlarla kandırdığınızın farkında mısınız?

Allâh Te-âlâ aşkına, bu boş özentilerden vazgeçiniz. Çocuklarınıza rol model arıyorsanız, onları emperyalistlerin çizgi kahramanlarıyla değil, özbeöz İslâm ve Türk tarihinde geçen kahramanlarla buluşturup tanıtınız. Bilsinler ne yüce bir Dine, ne kıymetli bir millete mensub olduklarını.

Buradan “çocuklar hayal kurmasın” anlaşılmasın! Tabi ki çocuklar hayal kuracaklar, hayal kurmalılar zaten! Hedefe varmak için hayal kurmak gerek lakin kendi hayal güçlerine model alacakları kendi ilim ve bilim insanlarımızla…

Nokta Gençlik ve Eğitim Merkezi’mizin hedefi kurumumuzda eğitim gören her gencimizin kabiliyet ve isteğine göre İslam’a ve vatana hizmet edebilecek bir alanda istihdamını sağlamak…